3 820 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Wi-Fi | Да |
| Ємність користувачів/кодів/карток | 2000 карток/кодів + 100 облич |
| Інтерфейси зв'язку | Wiegand |
| Біометрія | Обличчя |
| Установка | Внутрішнє |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність зчитування | 5 см – карти, 1 м – обличчя |
| Питание | DC 12 В |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Звуковая индикация | Да |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кількість реле | 1 |
| Материал корпуса | Металл |
| Монтаж | Накладний |
| Пам'ять карт / подій | 2000 карт |
| Пам'ять кодів | 2000 |
| Пам'ять облич | 100 |
| Підключення | Дротове |
| Підтримка мобільного застосунку | Tuya Smart |
| Рабочая температура | -45 °C ~ +60 °C |
| Рабочая частота | 125 кГц |
| Розміри | 107 / 72 / 21 мм |
| Световая индикация | Да |
| Стандарт вбудованого зчитувача | EM-Marine |
| Тип контроллера | Автономний |
| Тип устройства | Кодова клавіатура |