1 151 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Черный |
| Материал | ABS-пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність користувачів/кодів/карток | 10000 |
| Установка | Внутрішнє, Зовнішнє |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність зчитування | 2-5 см |
| Питание | DC 12 В |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Звуковая индикация | Да |
| Класс защиты | IP68 |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кількість реле | 1 |
| Материал корпуса | ABS-пластик |
| Монтаж | Накладний |
| Пам'ять карт / подій | 10000 карт |
| Підключення | Дротове |
| Рабочая температура | -45 °C ~ +60 °C |
| Рабочая частота | 125 кГц, 13.56 МГц |
| Розміри | 82 / 42 / 15 мм |
| Световая индикация | Да |
| Стандарт вбудованого зчитувача | EM-Marine, Mifare |
| Тип контроллера | Автономний |
| Тип устройства | Зчитувач, Контролер |