


361 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Емкость | 800 мА*год |
| Вес | 40 г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Цвет | Білий, Чорний |
| Країна виробник товару | Китай |
| Номинальное напряжение | 9 В |
| Рабочая температура | -40 °C ~ +70 °C |
| Розміри | 48.5 / 26.5 / 17.5 мм |
| Тип устройства | Батарея |
| Типоразмер | CR9V (Крона) |
| Химический состав | Літій (LiMnO2) |