

4 576 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Dahua |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Вес | 500 г |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Фокусное расстояние | 4 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Smart функции | Виявлення вторгнення в зону, Виявлення людини, Виявлення перетину лінії, Смарттрекінг |
| Відеокодек | H.264B, H.264H, H.264M, H.265, Smart H.264+, Smart H.265+ |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Динамік | Да |
| Питание | DC 12 В |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Внешний вид | PTZ (Speed Dome) |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 256 ГБ |
| Класс защиты | IP66 |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кути огляду | Г: 81.27°; В: 47.73°; Д: 94.41° |
| Кути повороту / нахилу | 0°-345° / 0°-80° |
| Кількість потоків | 2 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Матриця | 1/2.8" CMOS |
| Микрофон | Да |
| Потужність споживання | 3-9 Вт |
| Підтримка 4G | Да |
| Рабочая температура | -30 °C ~ +55 °C |
| Разрешение | 5 Мп |
| Роздільна здатність камери | 5 Мп (2880x1620) |
| Розміри | Ø 111 / 141 мм |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | IP PTZ-відеокамера |
| Тип подсветки | LED, ІЧ |