12 999 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Ajax |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Установка | Внутрішнє |
| Гарантія | 24 місяці |
| Дальність передачі | 1800 м |
| Питание | AC 100-240 B, Li-Ion акумулятор |
| Живлення пристрою | AC 220 В, Акумуляторна батарея |
| Применение | Для дому, Для офісу, Для промислових підприємств |
| Класс защиты | IP20 |
| Цвет | Белый |
| Країна виробник товару | Україна |
| Материал корпуса | Пластик |
| Протоколи | Jeweller, Wings |
| Підключення | Бездротове |
| Робоча вологість | ≤75% |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +40 °C |
| Рабочая частота | 868-868.6 МГц |
| Розміри | 210 / 210 / 50.5 мм |
| Тип устройства | Ретранслятор |