



15 542 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | CMX |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Вес | 5.5 кг |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Выходная мощность | 6.25-12.5-25-50 Вт |
| Установка | Внутрішнє |
| Входное напряжение | 100 В, 70 В |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діапазон робочих частот | 30-1000 Гц |
| Класс защиты | IP44 |
| Країна виробник товару | Китай |
| Материал корпуса | ABS-пластик |
| Монтаж | Підвісний |
| Розміри | Ø 253 / 373 |
| Співвідношення сигнал/шум | 90 дБ |
| Тип гучномовця | Пасивний |
| Тип устройства | Сабвуфер |