4 999 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Ajax |
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 547 г |
| Количество выходов | 2 |
| Количество входов | 2 |
| Пользовательские характеристики | |
| Установка | Внутрішнє |
| Гарантія | 24 місяці |
| Дальність передачі | 1700 м |
| Питание | Літієва батарея CR123A – 2 шт. |
| Живлення пристрою | Батарея |
| Класс защиты | IP21C |
| Цвет | Белый |
| Країна виробник товару | Україна |
| Материал корпуса | Пластик |
| Протоколи | Jeweller |
| Підключення | Бездротове, Дротове |
| Робоча вологість | ≤80% |
| Рабочая температура | 0 °C ~ +50 °C |
| Рабочая частота | 868-868.6 МГц |
| Розміри | 116 / 180 / 62 мм |
| Тип питания | CR123A – 2 шт. |
| Тип устройства | Модуль інтеграції |