

9 720 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Вес | 285 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | Tonmind |
| Відімкнення замка | Реле NO/NC |
| Гарантія | 12 місяців |
| Питание | 12 В, PoE |
| Живлення пристрою | DC 12 В, PoE |
| Цвет | Серый |
| Країна виробник товару | Китай |
| Материал корпуса | Металл |
| Мережа | Ethernet |
| Сетевые интерфейсы | 1x RJ45 (10M/100M) |
| Монтаж | Врезной |
| Підключення | IP (мережеве) |
| Поддержка SIP | 2 SIP-акаунти |
| Разрешение | 2 Мп |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Розміри | 90 / 90 / 33 мм |
| Тип відеосигналу | IP |
| Тип устройства | Відеопанель |