29 999 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Ajax |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1526 г |
| Установка | Внутрішнє |
| Гарантія | 24 місяці |
| Дальність передачі | 1800 м |
| Дисплей / роздільна здатність | 10.1“ / 1024x600 IPS |
| Питание | AC 100-240 B, Li-Ion акумулятор |
| Живлення пристрою | AC 220 В, Акумуляторна батарея |
| Применение | Для дому, Для квартири, Для офісу, Для промислових підприємств |
| Канали зв'язку | 2G, 4G, Ethernet, WiFi |
| Класс защиты | IP20 |
| Цвет | Белый |
| Країна виробник товару | Україна |
| Кількість бездротових пристроїв | 200 |
| Количество выходов | 2 |
| Кількість зон / груп | 40 / 80 |
| Максимальна гучність | 90 дБ |
| Материал корпуса | Пластик |
| Пам'ять журналу подій | 5000 |
| Протоколи | Jeweller, SIA (DC-09), SurGard (Contact ID), Wings |
| Підключення | Бездротове |
| Робоча вологість | ≤75% |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +40 °C |
| Рабочая частота | 868-868.6 МГц |
| Розміри | 263 / 223 / 54 мм |
| Сповіщення | Push-сповіщення, SMS, Дзвінки |
| Тип устройства | ППКП |
| Фотоверифікація | За запитом, За зміною режиму охорони, За розкладом, За сценарієм, За тривогою |