


18 051 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | TVT Digital |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Интерфейсы | RJ45 x1 (100 Mb), RS232, RS422 |
| Вес | 1.63 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дисплей | TFT |
| Питание | DC 12 В / PoE |
| Живлення пристрою | DC 12 В, PoE |
| Робоча вологість | 20% ~ 80% |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Розміри | 321 / 179.2 / 108.5 мм |
| Тип устройства | Пульт керування |