56 341 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Интерфейсы | Ethernet 100Mb, FC-APC, RS485 |
| Установка | Зовнішнє |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина охоронної зони | 1000 м |
| Питание | DC 12 В |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Класс защиты | IP68 |
| Країна виробник товару | Китай |
| Количество волокон | 2 |
| Кількість зон / груп | 2 |
| Материал корпуса | Метал, Пластик |
| Рабочая температура | -20 °C ~ +50 °C |
| Розміри | 386 / 250 /120 мм |
| Тип волокна | SM |
| Тип устройства | Вібраційно-оптичний охоронний прилад |