4 275 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hikvision |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Вес | 1.16 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Smart функции | Виявлення руху, Захист периметра, Класифікація цілей, Розпізнавання облич |
| USB-вихід | USB 2.0 x 2 |
| Интерфейсы | RJ45 x1 (100 Mb), RS485 |
| Аудіовиходи | 1 |
| Аудіовходи | 1 |
| Видеовыход | CVBS, HDMI, VGA |
| Відеокодек | H.264, H.264+, H.265 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Питание | DC 12 В / 1.5 А |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Країна виробник товару | Китай |
| Количество жестких дисков | 1 |
| Кількість каналів BNC | 4 |
| Кількість каналів IP | 6 |
| Обсяг пам'яті | до 10 ТБ |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Роздільна здатність запису | 6 Мп |
| Розміри | 315 / 242 / 45 мм |
| Совместимость | ONVIF |
| Тип видеорегистратора | Гібридний |
| Тип відеосигналу | Аналоговий, Цифровий |
| Тип устройства | HDTVI-відеореєстратор |
| Формат відеореєстратора | HDTVI |