44 370 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | BAT |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 100 Ah |
| Интерфейсы | CAN, RS232, RS485 |
| Вес | 48.45 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Применение | Інвертори, Для дачі, Для дому, Для квартири, Для офісу, Для сонячних панелей |
| Класс защиты | IP65 |
| Цвет | Белый |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кількість модулів максимальна | 15 |
| Количество циклов | 6000 |
| Максимальна енергоємність | 5120 Вт*год |
| Максимальний струм заряду | 100 А |
| Максимальний струм розряду | 100 А |
| Можливості підключення АКБ | Паралельне |
| Монтаж | Настенный |
| Напряжение | 51.2 В В |
| Розміри | 520 / 470 / 141.5 мм |
| Ток заряда | 50 А |
| Струм розряду | 50 А |
| Температура заряду | 0 °C ~ +55 °C |
| Температура розряду | -20 °C ~ +60 °C |
| Тип аккумулятора | LiFePO4 |
| Тип устройства | Акумуляторна батарея |