3 916 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Marstek |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 0.2 кг |
| Количество фаз | 3 |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Да |
| Wi-Fi | Да |
| Входное напряжение | 100-260 В |
| Гарантія | 12 міс. |
| Діапазон вимірювання напруги | 100-260 В |
| Діапазон вимірювання струму | 5-100 А |
| Цвет | Черный |
| Країна виробник товару | Китай |
| Підтримка мобільного застосунку | MARSTEK |
| Рабочая температура | -20 °C ~ +45 °C |
| Розміри | 65.4 / 26.5 / 83 мм |
| Серия | Venus |
| Тип защиты | Від перенапруги |
| Тип устройства | Розумний лічильник |