
8 775 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Dahua |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Вес | 1.5 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Smart функции | Виявлення облич, Захист периметра, Розпізнавання облич, Розумне виявлення руху (SMD) |
| USB-вихід | USB 2.0 x 2 |
| Интерфейсы | RJ45 x1 (100 Mb) |
| Аудіовиходи | 1 |
| Аудіовходи | 1 |
| Видеовыход | HDMI, VGA |
| Відеокодек | H.264, H.265, MJPEG, Smart H.264+, Smart H.265+ |
| Гарантія | 12 місяців |
| Питание | DC 12 В / 4 А |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Країна виробник товару | Китай |
| Количество жестких дисков | 2 |
| Кількість каналів IP | 8 |
| Обсяг пам'яті | до 10 ТБ |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Роздільна здатність запису | 12 Мп |
| Розміри | 375 / 284 / 53 мм |
| Совместимость | CGI, ONVIF, SDK |
| Тип видеорегистратора | Мережевий |
| Тип відеосигналу | Цифровий |
| Тип устройства | NVR-відеореєстратор |
| Формат відеореєстратора | IP |