

2 126 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ONV |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 300 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Ethernet-порти (Uplink) | 1 x RJ45 (10/100/1000M) |
| Poe порт вихід | 1 х RJ45 (10/100/1000М) |
| Выходное напряжение | 12 В |
| Гарантія | 12 місяців |
| Питание | PoE |
| Живлення пристрою | PoE |
| Класс защиты | IP40 |
| Цвет | Серебряный |
| Країна виробник товару | Китай |
| Количество портов | 2 |
| Материал корпуса | Алюминиевый сплав |
| Мощность | 60 Вт |
| Рабочая температура | -20 °C ~ +55 °C |
| Розміри | 118 / 95 / 28 мм |
| Розпіновка контактів PoE | 1,2 (+) / 3,6 (-), 4,5 (+) / 7,8 (-) |
| Стандарт PoE | IEEE802.3af/at/bt |
| Стандарт мережі | IEEE 802.3ab 1000Base-T, IEEE 802.3x, IEEE802.3 10Base-T, IEEE802.3i 10Base-T, IEEE802.3u 100Base-TX |
| Тип устройства | PoE-сплітер |