4 859 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | POC |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Версия HDMI | HDMI 1.3 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність передачі | 60 м |
| Питание | 12 В |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Цвет | Черный |
| Країна виробник товару | Китай |
| Материал корпуса | Металл |
| Рабочая температура | -5 °С ~ +70 °С |
| Розміри | 82 / 85 / 17 мм |
| Тип устройства | Подовжувач сигналу |
| Тип сигнала | HDMI |