6 238 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип коммутатора | Неуправляемый |
| Пользовательские характеристики | |
| Ethernet-порти (Uplink) | 2 x RJ45 (10/100/1000M) |
| Poe порт вихід | 8 x RJ45 (10/100/1000M) |
| Производитель | E-LINK |
| Вес | 400 г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Питание | 12-48 В |
| Живлення пристрою | DC 12-48 В |
| Класс защиты | IP40 |
| Цвет | Черный |
| Країна виробник товару | Китай |
| Количество портов | 10 |
| Материал корпуса | Металл |
| Мощность | 240 Вт |
| Пропускная способность | 20 Гбіт/с |
| Рабочая температура | -40 °С ~ +80 °С |
| Розміри | 95 / 88 / 46 мм |
| Розпіновка контактів PoE | 4,5 (+) / 7,8 (-) |
| Стандарт PoE | IEEE802.3af/at |
| Стандарт мережі | IEEE 802.3ab 1000Base-T, IEEE 802.3az, IEEE 802.3x, IEEE 802.3z 1000Base-X, IEEE802.3 10Base-T, IEEE802.3u 100Base-TX |
| Тип устройства | PoE-комутатор |