1 609 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | DITECH |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 350 г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність передачі | 5 м, 10 м |
| Питание | 5 В/2 A |
| Живлення пристрою | DC 5 В |
| Цвет | Серебряный |
| Країна виробник товару | Китай |
| Материал корпуса | Металл |
| Рабочая температура | 0 °C ~ +55 °C |
| Розміри | 225 / 63 / 15 мм |
| Тип устройства | Розгалужувач |
| Тип сигнала | HDMI |