366 188 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Тип привода | Электромеханический |
| Ширина прохода | 600 мм |
| Дополнительные | |
| Индикация | Световая |
| Пользовательские характеристики | |
| Антипаніка | Да |
| Установка | Внутрішнє |
| Гарантія | 12 місяців |
| Питание | AC 110/220 В |
| Живлення пристрою | AC 220 В |
| Класс защиты | IP54 |
| Цвет | Серый |
| Країна виробник товару | Китай |
| Материал корпуса | Нержавеющая сталь |
| Монтаж | Напольный |
| Напрацювання на відмову (MTBF) | 5 млн проходів |
| Потужність споживання | 40 Вт |
| Пропускна спроможність | 35 чол/хв |
| Рабочая температура | -20 °C ~ +70 °C |
| Розміри | 2158 / 1569 / 2310 мм |
| Тип конструкции | Роторний |
| Тип устройства | Турнікет |
| Тип турнікета | Повнозростовий |
| Функції турнікета | Блокування, Вихід, Вхід |