


4 901 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ONV |
| Страна производитель | Китай |
| Тип коммутатора | Неуправляемый |
| Пользовательские характеристики | |
| Ethernet-порти (Uplink) | 2 x RJ45 (10/100/1000M) |
| Poe порт вихід | 16 x RJ45 (10/100M) |
| SFP-порти | 1 x SFP (1000М) |
| Вес | 1.65 кг |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність передачі | 100 м; 250 м (10 Mбіт/канал) |
| Питание | AC 100-240 B |
| Живлення пристрою | AC 220 В |
| Класс защиты | IP30 |
| Цвет | Черный |
| Країна виробник товару | Китай |
| Количество портов | 19 |
| Материал корпуса | Металл |
| Мощность | 160 Вт |
| Пропускная способность | 12 Гбіт/с |
| Рабочая температура | -20 °C ~ +55 °C |
| Розміри | 350 / 215 / 44 мм |
| Розпіновка контактів PoE | 1,2 (+) / 3,6 (-) |
| Стандарт PoE | IEEE802.3af/at |
| Стандарт мережі | IEEE 802.3ab 1000Base-T, IEEE 802.3x, IEEE 802.3z 1000Base-X, IEEE802.3 10Base-T, IEEE802.3i 10Base-T, IEEE802.3u 100Base-TX |
| Тип устройства | PoE-комутатор |