
4 635 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Dahua |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Інтерфейси виходу | Динамік |
| Інтерфейси входу | HDMI, VGA |
| Вес | 2.74 кг |
| Видима рамка | 3.1 / 15.9 мм |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дисплей | VA |
| Диагональ экрана | 23.8" |
| Питание | DC 12 В |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Контраст | 3000:1 |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кути огляду | 178 ° горизонтальний, 178 ° вертикальний |
| Потужність споживання | 25 Вт |
| Рабочая температура | 0 °C ~ +40 °C |
| Разрешение экрана | 1920x1080 |
| Розміри | 539.2 / 320.4 / 39.1 мм |
| Тип устройства | Монітор |
| Тип подсветки | LED |
| Время отклика | 5 мс |
| Частота оновлення | 100 Гц |
| Яркость | 250 кд/м2 |