

8 130 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Granat |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 370 г |
| Установка | Внутрішнє |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність передачі | 2000 м |
| Питание | DC 12 В, Акумуляторна батарея 3.7 В, 2600 мА·год *2 |
| Живлення пристрою | Акумуляторна батарея, DC 12 В |
| Канали зв'язку | 4G, WiFi |
| Класс защиты | IP41 |
| Країна виробник товару | Україна |
| Кількість Sim-карт | 2 |
| Кількість бездротових пристроїв | 128 |
| Кількість зон / груп | 32 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Монтаж | Накладний |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Протоколи | Phoenix HD, SIA (DC-09), SurGard (Contact ID) |
| Підключення | Бездротове |
| Рабочая температура | +5 °C ~ +40 °C |
| Рабочая частота | 868,0 - 872,0 МГц |
| Розміри | 144 / 144 / 32 мм |
| Способ применения | Автономна, Пультова |
| Ток потребления | 70 мА |
| Тип устройства | Охоронна централь |
| Тип централі | Охоронна |