



2 850 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Granat |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 80 г |
| Установка | Внутрішнє |
| Дальність передачі | 2000 м |
| Живлення пристрою | Батарея |
| Країна виробник товару | Україна |
| Материал корпуса | Пластик |
| Монтаж | Накладний |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Підключення | Бездротове |
| Робоча вологість | ≤75% |
| Рабочая температура | +5 °C ~ +50 °C |
| Рабочая частота | 868,0 - 872,0 МГц |
| Розміри | 105 / 64 / 57 мм |
| Тип датчика | Розбиття, Руху |
| Тип питания | CR123A – 1 шт. |
| Тип устройства | Датчик руху та розбиття |