
2 266 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | Akubela |
| Установка | Внутрішнє |
| Гарантія | 24 міс. |
| Питание | Батарея типу CR2032, 3 В |
| Живлення пристрою | Батарея |
| Класс защиты | IP66 |
| Країна виробник товару | Китай |
| Материал корпуса | Пластик |
| Монтаж | Накладний |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Підтримка мобільного застосунку | BelaHome |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Рабочая частота | 2.4 ГГц |
| Розміри | Ø 50 / 18 мм |
| Стандарт беспроводной связи | ZigBee 3.0 |
| Ток потребления | 30 мА |
| Тип датчика | Протікання води (затоплення) |
| Тип устройства | Датчик протікання води |