

2 266 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | IR |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Установка | Внутрішнє |
| Дальність виявлення | 8 м |
| Питание | Батарея типу CR123A, 3 В |
| Живлення пристрою | Батарея |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кут виявлення | 90° |
| Материал корпуса | Пластик |
| Монтаж | Накладний |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Підтримка мобільного застосунку | BelaHome |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Рабочая частота | 2.4 ГГц |
| Розміри | Ø 48.4 / 53.4 мм |
| Стандарт беспроводной связи | ZigBee 3.0 |
| Тип датчика | Руху |
| Тип устройства | Датчик руху |
| Тип сенсора | ІЧ (PIR) |