| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | Akubela |
| Выходное напряжение | 100-240 В |
| Установка | Внутрішнє |
| Входное напряжение | 100-240 В |
| Дальність передачі | 100 м |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кількість каналів навантаження | 1 |
| Максимальна потужність навантаження | 0.36 кВт |
| Максимальный ток нагрузки | 1.5 А |
| Материал корпуса | Пластик |
| Монтаж | Врезной |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Підтримка мобільного застосунку | BelaHome |
| Рабочая температура | -30 °C ~ +55 °C |
| Рабочая частота | 2.4 ГГц |
| Розміри | 52 / 52 / 26 мм |
| Стандарт беспроводной связи | ZigBee 3.0 |
| Тип устройства | Димер |