2 728 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AW |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Установка | Внутрішнє |
| Дальність передачі | 30 м |
| Питание | DC 12 В |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Країна виробник товару | Китай |
| Материал корпуса | ABS-пластик |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Потужність споживання | 5 Вт |
| Підтримка мобільного застосунку | BelaHome |
| Рабочая температура | -20 °C ~ +50 °C |
| Рабочая частота | 2.4 ГГц |
| Розміри | 93.5 / 70 / 78.5 мм |
| Стандарт беспроводной связи | ZigBee 3.0 |
| Тип устройства | Кран перекриття води |