
1 804 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | Akubela |
| Установка | Внутрішнє |
| Питание | Батарея типу CR2032, 3 В |
| Живлення пристрою | Батарея |
| Країна виробник товару | Китай |
| Материал корпуса | Пластик |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Підтримка мобільного застосунку | Tuya Smart |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +50 °C |
| Розміри | Ø 50 / 16 мм |
| Стандарт беспроводной связи | ZigBee 3.0 |
| Тип устройства | Тривожна кнопка |