2 864 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | Akubela |
| Вес | 90 г |
| Установка | Внутрішнє |
| Питание | Батарея типу CR123A, 3 В |
| Живлення пристрою | Батарея |
| Країна виробник товару | Китай |
| Максимальна гучність | 80 дБ |
| Материал корпуса | Пластик |
| Монтаж | Накладний |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Підтримка мобільного застосунку | Tuya Smart |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Рабочая частота | 2.4 ГГц |
| Розміри | Ø 90 / 37 мм |
| Стандарт беспроводной связи | ZigBee 3.0 |
| Ток потребления | 30 мА |
| Тип датчика | Диму |
| Тип устройства | Датчик диму |
| Тип сенсора | Оптичний |