| Основные | |
|---|---|
| Производитель | IR |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вбудовані датчики | Вологості, Температури |
| Установка | Внутрішнє |
| Дальність виявлення | 10-15 м |
| Дальність передачі | 70 м |
| Питание | DC 5 В/1 A |
| Живлення пристрою | DC 5 В |
| Країна виробник товару | Китай |
| Материал корпуса | Пластик |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Підтримка мобільного застосунку | BelaHome |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Рабочая частота | 2.4 ГГц, 38 кГц – ІЧ-сигнал |
| Розміри | Ø 79.5 / 45 мм |
| Стандарт беспроводной связи | ZigBee 3.0 |
| Тип устройства | Пульт керування |