2 728 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | Akubela |
| Установка | Внутрішнє |
| Дальність передачі | 70 м |
| Питание | Батарея типу CR2450, 3 В |
| Живлення пристрою | Батарея |
| Цвет | Білий, Сірий |
| Країна виробник товару | Китай |
| Материал корпуса | ABS-пластик |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Підтримка мобільного застосунку | Tuya Smart |
| Рабочая температура | -15 °C ~ +60 °C |
| Рабочая частота | 2.4 ГГц |
| Розміри | 60 / 60 / 20.8 мм |
| Тип датчика | Вологості, Температури |
| Тип устройства | Датчик температури та вологості |