2 728 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Імунітет до тварин | Да |
| Производитель | Akubela |
| Вес | 67 г |
| Установка | Внутрішнє |
| Дальність виявлення | 9-12 м |
| Дальність передачі | 70 м |
| Питание | Батарея типу CR123A, 3 В |
| Живлення пристрою | Батарея |
| Цвет | Білий, Сірий |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кут виявлення | 90° |
| Материал корпуса | Пластик |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Підтримка мобільного застосунку | Tuya Smart |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +50 °C |
| Рабочая частота | 2.4 ГГц |
| Розміри | 65 / 65 / 28.5 мм |
| Стандарт беспроводной связи | ZigBee 3.0 |
| Ток потребления | 36 мА |
| Тип датчика | Руху |
| Тип устройства | Датчик руху |
| Тип сенсора | ІЧ (PIR) |