1 804 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Серый |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | Akubela |
| Установка | Внутрішнє |
| Дальність виявлення | 15 мм |
| Дальність передачі | 70 м |
| Питание | Батарея AAA – 2 шт. |
| Живлення пристрою | Батарея |
| Країна виробник товару | Китай |
| Материал корпуса | Пластик |
| Монтаж | Накладний |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Підтримка мобільного застосунку | Tuya Smart |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +50 °C |
| Рабочая частота | 2.4 ГГц |
| Розміри | Датчик 76 / 36.6 / 16.5 мм, магніт 76 / 13.9 / 16.5 мм |
| Стандарт беспроводной связи | ZigBee 3.0 |
| Ток потребления | 30 мА |
| Тип датчика | Відчинення |
| Тип устройства | Датчик відчинення |
| Тип сенсора | Геркон |