6 930 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Серый |
| Пользовательские характеристики | |
| Інтерфейси зв'язку | RS485 |
| Производитель | Akubela |
| Установка | Внутрішнє |
| Питание | 12 В |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Класс защиты | IP20 |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кількість каналів навантаження | 8 |
| Максимальна потужність навантаження | 0.5 кВт на 1 канал |
| Максимальный ток нагрузки | 16 А на 1 канал |
| Материал корпуса | ПВХ (полівінілхлорид) |
| Монтаж | DIN-рейка |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Підтримка мобільного застосунку | BelaHome |
| Рабочая температура | 0 °C ~ +45 °C |
| Рабочая частота | 2.4 ГГц |
| Розміри | 160 / 95.7 / 67 мм |
| Стандарт беспроводной связи | ZigBee 3.0 |
| Тип устройства | Розумний контролер |