2 898 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | Akubela |
| Установка | Внутрішнє |
| Класс защиты | IP20 |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кількість каналів навантаження | 3 |
| Максимальна потужність навантаження | 0.3 кВт (LED) / 0.6 кВт (резистивне) на 1 канал |
| Максимальный ток нагрузки | 10 А на 1 канал |
| Материал корпуса | Пластик + стекло |
| Монтаж | Врезной |
| Номинальное напряжение | AC 100-250 В |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Потужність споживання | 0.2 Вт |
| Підтримка мобільного застосунку | BelaHome |
| Рабочая температура | -20 °C ~ +70 °C |
| Рабочая частота | 2.4 ГГц |
| Розміри | 86 / 86 / 35 мм |
| Стандарт беспроводной связи | ZigBee 3.0 |
| Тип устройства | Розумний вимикач |