7 348 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Інтерфейси зв'язку | KNX |
| Производитель | Akubela |
| Вес | 150 г |
| Установка | Внутрішнє |
| Питание | DC 21-30 В |
| Живлення пристрою | DC 21-30 В |
| Класс защиты | IP20 |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кількість каналів навантаження | 6 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Монтаж | Врезной |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Потужність споживання | 360 мВт |
| Рабочая температура | -5 °С ~ +45 °С |
| Розміри | 86 / 86 / 38.2 мм |
| Ток потребления | 12 мА |
| Тип устройства | Панель керування сценаріями |