27 676 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Інтерфейси зв'язку | KNX |
| Производитель | Akubela |
| Установка | Внутрішнє |
| Питание | DC 21-30 В |
| Живлення пристрою | DC 21-30 В |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кількість каналів навантаження | 28 |
| Максимальна потужність навантаження | 2.3 кВт на 1 канал |
| Максимальный ток нагрузки | 10 А на 1 канал |
| Материал корпуса | Пластик |
| Монтаж | DIN-рейка |
| Номинальное напряжение | AC 250/440 В |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Рабочая температура | -5 °С ~ +45 °С |
| Розміри | 216 / 90 / 64 мм |
| Тип устройства | Модуль релейний |