9 196 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Інтерфейси зв'язку | KNX |
| Производитель | Akubela |
| Выходное напряжение | 30 В |
| Выходной ток | 0.96 А |
| Установка | Внутрішнє |
| Входное напряжение | AC 180-264 В |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кількість каналів навантаження | 2 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Монтаж | DIN-рейка |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Рабочая температура | -5 °С ~ +45 °С |
| Розміри | 72 / 90 / 64 мм |
| Тип устройства | Модуль живлення |