15 664 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Інтерфейси зв'язку | KNX |
| Производитель | Akubela |
| Выходное напряжение | 0-10 В |
| Установка | Внутрішнє |
| Входное напряжение | AC 200-230 В, DC 21-30 В |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кількість каналів навантаження | 4 |
| Максимальный ток нагрузки | 16 А на 1 канал |
| Монтаж | DIN-рейка |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Потужність споживання | 360 мВт |
| Рабочая температура | -5 °С ~ +45 °С |
| Розміри | 108 / 90 / 64 мм |
| Ток потребления | 12 мА |
| Тип устройства | Димер |