| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Інтерфейси зв'язку | DALI, KNX |
| Производитель | Akubela |
| Выходное напряжение | 16 В |
| Выходной ток | 0.25 А x2 |
| Установка | Внутрішнє |
| Входное напряжение | AC 100-240 В, DC 21-30 В |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кількість каналів навантаження | 2 |
| Максимальна кількість пристроїв | 128 DALI-пристроїв (64 на канал) |
| Материал корпуса | Пластик |
| Монтаж | DIN-рейка |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Потужність споживання | 11 Вт |
| Рабочая температура | -5 °С ~ +45 °С |
| Розміри | 90.1 / 72 / 66.4 мм |
| Ток потребления | 48 мА |
| Тип устройства | Шлюз DALI |