

60 016 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Да |
| Wi-Fi | Да |
| Інтерфейси зв'язку | KNX |
| Производитель | Akubela |
| Вбудовані датчики | Вологості, Наближення, Освітленості, Розпізнавання жестів, Температури |
| Установка | Внутрішнє |
| Гарантія | 24 міс. |
| Диагональ экрана | 12.35" |
| Питание | DC 12-24 В |
| Живлення пристрою | DC 12-24 В |
| Камера | 5 Мп |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кількість бездротових пристроїв | 128 |
| Кількість реле | 2 |
| Материал корпуса | Металл |
| Мережа | Ethernet, WiFi |
| Монтаж | Врезной |
| Оперативная память | 4Гб |
| Операционная система | Android 12 |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Підтримка мобільного застосунку | BelaHome |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +50 °C |
| Рабочая частота | 2.4 ГГц, 5 ГГц |
| Разрешение экрана | 2560x1600 |
| Розміри | 296 / 188 / 10 мм |
| Стандарт беспроводной связи | Bluetooth 5.0, WiFi 6 (802.11ax), ZigBee 3.0 |
| Тип устройства | Контролер розумного будинку |
| Флеш-пам'ять | 32 ГБ |