

17 556 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Серый |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Да |
| Wi-Fi | Да |
| Производитель | Akubela |
| Вбудовані датчики | Наближення, Освітленості |
| Установка | Внутрішнє |
| Гарантія | 24 міс. |
| Диагональ экрана | 4" |
| Питание | AC 180-260 В |
| Живлення пристрою | AC 220 В |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кількість бездротових пристроїв | 128 |
| Кількість реле | 2 |
| Материал корпуса | Вогнетривкий пластик |
| Мережа | Ethernet, WiFi |
| Монтаж | Врезной |
| Оперативная память | 2Гб |
| Операционная система | Android 13 |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Підтримка мобільного застосунку | BelaHome |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Рабочая частота | 2.4 ГГц, 5 ГГц |
| Разрешение экрана | 480х480 |
| Розміри | 172 / 87 / 47.4 мм |
| Стандарт беспроводной связи | Bluetooth 5.3, WiFi 6 (802.11ax), ZigBee 3.0 |
| Тип устройства | Контролер розумного будинку |
| Флеш-пам'ять | 8 ГБ |