| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Granat |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 27 г |
| Питание | Батарея CR123A |
| Живлення пристрою | Батарея |
| Класс защиты | IP41 |
| Країна виробник товару | Україна |
| Материал корпуса | Пластик |
| Монтаж | Накладний |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Рабочая температура | +5 °C ~ +40 °C |
| Рабочая частота | 868,0 - 872,0 МГц |
| Розміри | 105 / 22 / 20 мм |
| Тип датчика | Відчинення |
| Тип питания | CR123A – 1 шт. |
| Тип устройства | Датчик відчинення |