

2 520 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Tiras |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 180 г |
| Установка | Внутрішнє |
| Гарантія | 12 міс. |
| Питание | 9.5-14.5 В |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Цвет | Белый |
| Країна виробник товару | Україна |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Рабочая температура | -10°C ~ +40°C |
| Розміри | 79 / 119 / 55 мм |
| Тип устройства | Модуль розширення |