522 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Омега |
| Страна производитель | Украина |
| Цвет | Зелёный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 110 г |
| Питание | 12 В, 220 В |
| Живлення пристрою | AC 220 В, DC 12 В |
| Класс защиты | IP30 |
| Країна виробник товару | Україна |
| Материал корпуса | Пластик |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Розміри | 86 / 89.5 / 25 мм |
| Тип устройства | Кнопка керування |