31 493 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Victron Energy |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Голубой |
| Пользовательские характеристики | |
| Интерфейсы | VE.Can |
| Вес | 8.2 кг |
| Выходное напряжение | 220 В |
| Вихідна частота | 50 Гц ± 0.1 % |
| Входное напряжение | 187-265 В |
| Вхідна частота | 45-65 Гц |
| ККД | 94 % |
| Класс защиты | IP21 |
| Країна виробник товару | Нідерланди |
| Количество фаз | 1 |
| Максимальная мощность | 2.4 кВт |
| Монтаж | Настенный |
| Напруга акумуляторної батареї | 19-33 В |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Мощность | 1.2 кВА/1 кВт |
| Рабочая температура | -40 °C ~ +65 °C |
| Розміри | 406 / 250 / 100 мм |
| Ток заряда | 250 А |
| Тип вихідного сигналу | Правильна синусоїда |
| Тип устройства | Инвертор |
| Час перемикання на акумуляторні батареї | 20 мс |