24 011 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Омега |
| Страна производитель | Украина |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 5 кг |
| Гарантія | 12 міс. |
| Питание | 12 В DC |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Класс защиты | IP32 |
| Країна виробник товару | Україна |
| Материал корпуса | Пластик |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +50 °C |
| Розміри | 320 / 370 / 110 мм |
| Тип устройства | Додатковий виносний прилад |