


7 080 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | Теміо |
| Вес | 0.9 кг |
| Виявлення газів | Ацетилен, Ацетон, Бензол, Водень, Гексан (пари бензину та дизельного палива), Диметиловий етер (метиловий етер), Етилен, Метан, Пари етилового спирту, Пропан/бутан |
| Гарантія | 12 міс. |
| Питание | DC 12 В |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Класс защиты | IP65 |
| Країна виробник товару | Україна |
| Материал корпуса | Алюминиевый сплав |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Поріг спрацювання | Метан: 1 % об. (20% НМЗ), Пари бензину/дизельного палива: поріг 1 – 0.1% об., поріг 2 – 0.2% об., Пари етилового спирту: поріг 1 – 0.31% об., поріг 2 – 0.62% об. |
| Потужність споживання | 0.7 Вт |
| Рабочая температура | -30 °C ~ +100 °C |
| Розміри | 124 / 127 / 51 мм |
| Тип газосигналізатора | Промисловий |
| Тип устройства | Датчик витоку газу |