
15 990 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | Теміо |
| Вес | 1.4 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Питание | AC 100-253 В |
| Живлення пристрою | AC 220 В |
| Класс защиты | IP54 |
| Країна виробник товару | Україна |
| Кількість сповіщувачів/датчиків, що підключаються | 14 |
| Максимальна гучність | 85 дБ |
| Материал корпуса | Пластик |
| Потужність споживання | 10 ВА |
| Рабочая температура | -20 °C ~ +60 °C |
| Розміри | 170 / 190 / 90 мм |
| Тип газосигналізатора | Промисловий |
| Тип устройства | Блок керування газосигналізатора |